Petarda kadeta Zvezde u derbiju protiv Partizana

Bojan Brezovac

,

Kadeti Crvene zvezde (Foto: FK Crvena zvezda)

Kadeti Crvene zvezde savladali su ubedljivo Partizan u derbiju rezultatom 5:2. Ekipa Slađana Nikolića je fenomenalnom igrom tokom svih 90 minuta došla do sigurnog i zasluženog trijumfa. Dvostruki strelac i nerešiva enigma bio je Jovan Šljivić, a osim njega u strelce su se upisali Stefan Miladinović, Aleksej Vukičević i Veljko Dimitrijević.

Kvote za meč Partizana protiv Studentskog centra pogledajte na sajtu kaladionice MaxBet

Na pomoćnom terenu stadiona “Rajko Mitić” Zvezda je već u 13. minutu vodila 2:0 preko Šljivića, da bi Mirčetić ubrzo prepolovio zaostatak i tim rezultatom se otišlo na poluvreme.

Već u prvom minutu nastavka Miladinović je pogodio za 3:1, potom i Vukićević iz penala u 59, Mirčetić je i drugi put bio strelac u 64. minutu.

Na kraju su crveno-beli potvrdili trijumf zahvaljujući golu Cvetkovića pet minuta pre kraja.

Crvena zvezda je prva na tabeli sa 24 boda, dva više od Vojvodine koja tek treba da odigra utakmicu devetog kola, dok je Partizan četvrti sa 18.

Fudbaler zbog kog je Stanković bio na meti kritika otvorio dušu!