Partizan ima čim da žali. Propustio je veliku šansu da savlada Javor u Humskoj. Vodio je s 3:1, ali Ivanjičani su do kraja uspeli da izjednače i iz Humske odnesu veliki bod.
Strateg kluba iz Humske Gordan Petrić zadovoljan je zalaganjem ekipe.
– Imali smo dve šanse da realizujemo i da zatvorimo utakmicu, to se nije desilo. Nemam šta da zamerim momcima, dali su maksimum, okrećemo se novoj utakmici. Napomenuo sam da sve može da se sruši u roku od sedam dana. Verovatno zbog mnogo utakmica koje su iza i ispred nas – rekao je Petrić posle utakmice.
Crvena zvezda ima sedam bodova prednosti, a do kraja jesenjeg dela ima još izazova.
– Ima još dosta da se igra, s jedne i druge strane biće još ovakvih utakmica. Što pre završimo do 13. novembra bez ovakvih stresnih situacija i povreda igrača biće bolje za nas.
Smatra Petrić da epilog meča u Nišu, Radnički – Crvena zvezda nije uticao na crno-bele.
– Nije se odrazilo na igrače, nije, sigurno. Sudije nisu ni krenule, čekale su da se završi utakmica u Nišu, verovatno im je bilo interesantno u tom trenutku. Mi smo imali 3:1, primili smo gol iz penala i kontre, polukontre i to je to– rekao je Petrić.
Pričao je Gordan Petrić još o Rikardu, izmenama, povredama…
PROČITAJTE JOŠ: