Pobeda Liona u senci mučne scene, Bordo slavio u Nantu (VIDEO)

Zeljko Mutavdzic

,

Musa Dembele, napadač Liona (Foto: Beta/AP)

Lion je pobedio Tuluz sa 3:0 u 21. kolu Lige 1, ali je utakmica ostala u senci mučne scene iz prvog poluvremena. U 20. minutu tokom jednog napada, 22-godišnji vezista domaćeg Martan Terije srušio se na teren i ostao nepomično da leži.

LIGA 1: Kvota na igru DP2 na meču Lil – PSŽ je 3.45. Utakmica je na programu u nedelju od 21 čas.

Dok je na tribinama vladao muk, lekari su reagovali i mladi fudbaler je vozilom hitne pomoći prevezen u bolnicu. Lion se ubro oglasio saopštenjem u kojem je naveo da je Terije došao svesti i da se oseća bolje. Naknadnim pregledima biće utvrđeno šta je bio razlog kolapsa.

Utakmica je nastavljena, a domaćin je slavio pogocima Kornea u prvom i Dembelea i Ekambija u drugom poluvremenu.

Bordo je slavio u Nantu sa 1:0 golom Brianda u 86. minutu.