Pobeda Napretka, uprkos golu Zvezdinog deteta posle dva i po meseca

,

Miloš Pantović u dresu mlade reprezentacije Srbije (Foto: Starsport)

Zanimljiva utakmica na otvaranju 17. kola Superlige Srbije. Napredak je u petak u Kruševcu savladao Voždovac posle preokreta sa 3:1 (1:1).

SERIJA A: Kvota u MaxBetu na pobedu Lacija protiv Specije je 1.65.

Beograđani su prvi poveli, već u 18. minutu. Gol za “zmajeve” je postigao 18-godišnji Miloš Pantović, ofanzivac pozajmljen iz Crvene zvezde. Mladi fudbaler je postigao svoj prvi gol posle dva i po meseca, a treći ukupno ove sezone.

Kruševljani su ipak uspeli da preokrenu. Posle tačno pola sata igre na 1:1 je izjednačio Jovan Marinković, 24-godišnji defanzivac Napretka.

Nije viđen veliki broj šansi, Voždovac je nešto više napadao. Međutim, Napredak je stigao do preokreta, golom iz jedanaesterca u 81. minutu. Strelac je bio Alen Melunović.

Konačan rezultat je postavljen u trećem minutu nadoknade vremena, a strelac je bio ponovo Melunović.