Odbojka

PODUHVAT Pobedile saigračice iz reprezentacije, pa se častile

,

Brankica Mihajlović i Bianka Buša (Foto: Instagram)

Odbojkaški fanovi su mogli da uživaju u petak u utakmici koju su odigrale odbojkašice Ezačibašija i Fenerbahčea. U 3. kolu šampionata Turske, posle ogromnog preokreta, Fenerbahče je savladao favorizovanog rivala sa 3:2 (19:25, 25:27, 25:20, 25:22, 16:14).

NBA LIGA: Kvota u MaxBetu na pobedu Denvera protiv Los Anđeles Lejkersa je 3.20.

Bio je to okršaj srpskih reprezentativki. Za obe ekipe su igrale po dve. Na kraju su se radovale Brankica Mihajlović i Bianka Buša, dok su tugovale Tijana Bošković i Slađana Mirković.

Prvi set je apsolutno protekao u znaku Ezačibašija. Gostujuća ekipa se razigrala tek u drugom setu, ali je i ta deonica pripala favoritu, rezultatom 27:25. Ipak, igračie Fenerbahčea se nisu predale.

Priredile su spektakularan povratak u meč i osvojile naredna dva seta. Morao je da se odigra i peti set, a posle drame i rezultatske klackalice, gostujući tim se radovao. Poslednji poen kreirale su Srpkinje. Buša je fenomenalno servirala, a posle lošeg prijema Mihajlovićeva je skočila na mreži i zakucala loptu u polje za konačnih 16:14, odnosno 3:2.

Posle utakmice Mihajlovićeva i Buša su otišle da proslave veliki trijumf. Pohvalile su se zajedničkom fotografijom, častile su se kukuruzom.