MaxBet Sport

Ovo je pojednostavljena verzija strane. Idi na originalni članak.

POKAZAO SE! Španci kupuju štopera Zvezde

Srđan Babić bi trebalo definitivno da napusti Zvezdu (Foto: Starsport)

Dva puta nije uspeo da se potvrdi u Crvenoj zvezdi, a u inostranstvu igra standardno. Godinu dana je proveo u Famalisau i onda je u avgustu otišao u Španiju.


GRČKA Asteras našeg Milana Rastavca dočekuje OFI sa Krita od 18.30, kvota na igru GG u kladionici MaxBet je 2.12.


Izgleda da se posrećilo Srđanu Babiću u Almeriji gde igra standardno, tako da je ispunjena prva klauzula iz ugovora dva kluba. Crveni su lideri u Segundi i cilj je plasman u elitni rang.

Ukoliko se taj plan ostvari Babić će automatski i posle juna da postane igrač Almerije, a kako saznaje MaxBet sport čelnici su voljni da već tokom januara završe posao sa šampionom Srbije.

Za otkup defanzivca treba da plate 1,1 miliona evra, što nije problem bogatom vlasniku iz Saudijske Arabije. Na ovakvom potezu insistira i sportski sektor na čelu sa trenerom i sledi završni korak u narednom periodu. Ako se završi čitava misija Babića čeka trogodišnji ugovor do juna 2025. godine.

NJUKASLU BOGATSTVO NE ZNAČI PUNO „Svrake“ ne mogu nikog da kupe, odbijene za snažnog štopera

NJUKASLU BOGATSTVO NE ZNAČI PUNO „Svrake“ ne mogu nikog da kupe, odbijene za snažnog štopera