MaxBet Sport

Ovo je pojednostavljena verzija strane. Idi na originalni članak.

POLUVREME U ZAGREBU Zvezda se muči, Kampaco i Dobrić doneli minimalnu prednost

Ognjen Dobrić (Foto: Starsport)

Posle svih nevolja koje su je snašle u Evroligi, šampion regiona ima zadatak da pobedom u Zagrebu održi prednost u odnosu na večitog rivala. Najblaže rečeno, u prvih 20 minuta tim Duška Ivanovića nije blistao. Ipak, ima bar nekakav višak na velikom odmoru: Cibona – Crvena zvezda 39:40 (22:24, 17:16).


NBA: Naša kladionica nudi kvotu 1.87 da će na meču Dalas – Feniks biti ubačeno više od 233 poena.


Ležerno i sporo je Zvezda ušla u meč. Domaćin je to iskoristio i u završnom delu prvog perioda stekao šest poena viška. Ognjen Dobrić je s dve trojke pokrenuo Beograđane.

Nešto bolje je srpski tim izgledao u nastavku kada je stekao osam poena prednosti (37:29). Ipak dozvolio je rivalu seriju 10:0! Minimalac na odmoru doneo je Kampaco trojkom tri sekunde pre sirene.

Dobrić je za poluvreme ubacio 12 poena, Petrušev devet, dok Kampaco uz osam poena ima i pet asistencija.