POLUVREME Zvezda vodi, Ivanić probio led (VIDEO)

,

Dioni se našao u startnoj postavi (Foto: Starsport)

Ponovo se Zvezda našla na silnim mukama, viđenim u duelima sa Vojvodinom i Kairatom. Do pred odlazak na odmor nije uspevala da pronađe ključ za lučansku bravu, a tada ga je pronašao Mirko Ivanić za prednost na poluvremenu – 1:0.

Rusija: Na meču Ural – Krasnodar, naša kladionica nudi kvotu 1.90 za igru ug 3+.

Gost je došao u Beograd mahom da se brani i to je tokom prvih 45 minuta činio organizovano i besprekorno. Uspevao je i da odgovori vrlo dobrim kontranapadima, ali su Dragović i Borjan uspevali da spreče pogodak.

Zvezda je zapretila već u prvom minutu preko Ivanića, ali je njenu igru u većem delu poluvremena obeležila bezidejnost. Odbrana Mladosti i golman Milović su bez većih teškoća otklanjali i ono malo smišljenih napada crveno-belih, kojima nije pomagala ni podrška oko 20.000 navijača.

Tek u 45. minutu trećeg duela u sezoni, jedan fudbaler Crvene zvezde je postigao gol. Ivanić je posle duplog pasa sa Kataijem pucao sa 17 metara i postigao vrlo lep pogodak.