POSLAO LOPTU KROZ “TUNEL” Majstorija Đuričića u pobedi Sasuola (VIDEO)

,

Filip Đuričić (Foto: Beta/AP)

Fudbaleri Sasuola pobedili su u nedelju na gostujućem terenu Speciju sa 4:1 (1:1), u utakmici drugog kola italijanskog prvenstva i preuzeli prvo mesto na tabeli.

SERIJA A: Kvota u MaxBetu na pobedu Napolija protiv Đenove je 1.27.

Sasuolo je poveo u 14. minutu golom srpskog fudbalera Filipa Đuričića. Bio je to majstorski pogodak srpskog reprezentativca, koji je prihvatio loptu na levom krilu, a potom se oslobodio čuvara tako što mu je gurnuo loptu kroz noge. Potom je iz teškog ugla postigao gol.

Osam minuta kasnije zbog ofsajda poništen je gol njegovog saigrača Frančeska Kaputa. Specija je izjednačila pogotkom Andreja Galabinova u 30. minutu, a u 58. minutu ponovo je poništen gol Kaputa i opet zbog ofsajda.

Sasuolo je poveo u 64. minutu golom Domenika Berardija iz jedanaesterca, a dva minuta kasnije strelac je bio i Greguar Defrel. I treći put poništen je gol Kaputa zbog ofsajda, u 69. minutu, a taj igrač ipak je postigao gol u 76. minutu i postavio konačan rezultat.

Sasuolo sada ima četiri boda, a Specija je bez bodova.