PREMIJER LIGA Ivanović se najzad radovao, “oštrice” klize ka drugoj ligi (VIDEO)

,

Branislav Ivanović u meču protiv Šefild junajteda (Foto: Beta/AP)

Od hita sezone, za nepunih godinu dana “oštrice” su se pretvorile u glavnog kandidata za ispadanje. Poraz u Birmingemu ih je neminovno usmerio ka drugoj ligi: VBA – Šefild junajted 1:0 (1:0).

Na meču Sautempton – Mančester junajted, naša kladionica nudi kvotu 3.90 za igru 1X&3+.

Iako je reč o uvod takmičenja, jasno je bilo pre duela na Hotornsu da poraženi postaje već “određen” za ispadanje, ne samo zbog broja bodova, već ponajviše zbog utiska u doasadšnjem delu Premijer lige. Gost iz Jorkšira je otresito ušao u meč, pritisnuo domaćina, a kada je odbrana domaćina odbila te početne nalete, usledio je, ispostaviće se, ključni trenutak.

Izbijenu loptu posle prekida, nešto ispred ivice kaznenog prostora dočekao je Galager. Ne tiliko jakim ali savršeno odmerenim udarcem, 20-godišnji vezista je pogodio željeno mesto.

Ekipa Krisa Vajldera do kraja poluvremena nije uspela da se oporavi od početnog šoka. U nastavku je pritisnula domaćina, stvorila nekoliko dobrih šansi, ali rezultata nije bilo. Uostalom, “oštrice” su od početka sezone, a ovo im je bio deseti meč, postigle samo četiri gola…