PREMIJER LIGA “Karamele” se istopile u Sautemptonu (VIDEO)

,

Vord-Praus postiže prvi gol (Foto: Beta/AP)

Razbi se i Ančelotijev krčag. Posle bajkovitog početka sezone, liverpulske “karamele” doživele su prvi poraz: Sautempton – Everton 2:0 (2:0).

Na meču Arsenal – Lester, naša kladionica nudi kvotu 2.60 za igru ug 1P2+.

Gotovo sve je rešeno u prvom poluvremenu, u intervalu od osam minuta. Prvo je Vord-Praus odličnim udarcem iskosa s desne strane primorao Pikforda da vadi loptu iz mreže, da bi ubrzo potom Adams gotovo sa isgtog mesta duplirao prednost.

Oslabljen neigranjem suspendovanog Rišarlisona, Everton je pokušavao da se vrati u meč, ali bezuspešno. Napadi gostiju su izgledali tako da je sve vodilo ka neminovnom porazu. Najzad, sve je bilo jasno kada je Dinj dobio direktan crveni karton zbog brutalnog starta.

Za utehu poraženom, Everton ostaje lider i posle šestog kola. Priliku da se zadrži na tom mestu imaće u sledećem kolu protiv Njukasla, takođe kao gost.