PREMIJER LIGA Revija golova u Lesteru i slavlje “lisica”

,

Harvi Barns postiže prvi gol za Lester (Foto: Beta/AP)

Odličan fudbal i šest golova viđeno je na stadionu King Pauer, na zatvranju nedeljnog premijerligaškog programa. Lester je posle preokreta bio bolji od Barnlija – 4:2 (1:1).

Na meču Vulvs – Mančester siti, naša kladionica nudi kvotu 3.15 za igru GG4+.

Gost je prvi došao do prednosti, već u 10. minutu. Najbolji strelac Barnlija Kris Vud se odlično snašao u kaznenom prostoru, stvorio sebi prostor za šut i savalado Šmajhela.

Odgovor je stigao tačno 10 minuta kasnije. Lopta je dugo kružila po šesnaestercu gostujućeg tima. Kastanje je pronašao Barnsa koji je preciznim udarcem pogodio cilj.

Potpuni preokret usledio je početkom nastavka. “Lisice” su povele uz ogromnu pomoć sreće, jer je jedna ubačena lopta zakačila beka Barnlija Pitersa, taman toliko da prevari golmana Poupa.

Vrlo lepu akciju izveli su domaći fudbaleri na isteku sata fudbala. Ajosi Perez je sjajno driblao na desnoj strani, poslao loptu pred gol, a tamo je na pravom mestu bio Džastin.

Gost je još jednim golom uneo neizvesnost u meč, ali samo na kratko. Belgijanac Pret je ukrasio meč veoma lepim golom za konačan rezultat.