PREMIJER LIGA Rutinska “četvorka” Čelsija protiv Šefilda

,

Fudbaleri Čelsija pobedili su u subotu na svom terenu Šefild junajted sa 4:1 (2:1), u utakmici osmog kola Premijer lige.

PREMIJER LIGA: Kvota u MaxBetu na pobedu Lestera protiv Vulverhemptona je 2.35.

Šefild junajted je poveo u devetom minutu golom Dejvida Mekgoldrika, a domaći su izjednačili u 23. minutu preko Temija Ejbrahama. Čelsi je poveo u 34. minutu golom koji je postigao Bendžamin Čilvel, a prednost je udvostručio Tijago Silva u 77. minutu.

Konačan rezultat postavio je Timo Verner pogotkom u 80. minutu. Londonski klub je ostvario četvrtu pobedu u prvenstvu i treći je na tabeli sa 15 bodova.

Klub iz Šefilda je i dalje bez pobede, osvojio je samo jedan bod i poslednji je na tabeli Premijer lige.