PREMIJER LIGA “Vukove” pogurao VAR, Milivojević pocrveneo! (VIDEO)

,

Ait Nuri postiže gol na debiju (Foto: Beta/AP)

Nije imao sreće Luka Milivojević u Vulverhemptonu. Gostima je poništen gol, potom i penal, a sve je to bio vetar u leđa za domaćina: Vulvs – Kristal Palas 2:0 (2:0).

Na meču Šefild junajted – Mančester siti, naša kladionica nudi kvotu 2.38 za igru 2&0-3.

Prvi je mrežu zatresao Palas. Batšuaji je odlično reagovao u 17. minutu, ali je tom prilikom bio u ofsajdu, dovoljno očiglednom da nije mora da bude upotrebljen VAR.

Nepun minut kasnije, “vukovi” su poveli, a strelac je, i to na debiju bio 19-godišnji Ait Nuri. Francuz je odlično utrčao po levoj strani i oštrim udarcem iz prve savladao Guaitu.

Tačno 10 minuta kasnije, prednost domaćina je duplirana. Neto je prošao po desnom krilu, ubacio loptu, a Danijel Podense, nekadašnji igrač Olimpijakosa, rutinski pogodio mrežu.

Pred kraj poluvremena, gost iz južnog Londona doživeo je novi šok. Bila je to još jedna u nizu VAR zavrzlama u Engleskoj. Martin Etkinson je dosudio penal, ali ga je posle signala iz VAR sobe – poništio.

Ekipa Nuna Espirita Santa je u nastavku sigurno čuvala stečeno. Priliku da vrati Palas u meč imao je Milivojević u 65. minutu. Pucao je iz slobodnog udarca, malo iznad gola.

Srpski internacionalac je obeležio i finiš meča. Uklizao je u Mutinja, odneo loptu, ali i udario Portugalca u zglob desne noge. Etkinson je lično pregledao snimak i pokazao Milivojeviću put u svlačionicu.

Na kraju, “vukovi” su upisali četvrtu pobedu kojom su dospeli na deobu prve pozicije. Palas je pretrpeo treći poraz.