Preokret i velika pobeda Krstajićevog TSC-a

Bojan Brezovac

,

Mladen Krstajić (Foto: Starsport)

Fudbaleri TSC-a pobedili su večeras Metalac u gostima sa 4:2, u drugom kolu Super lige Srbije. TSC je pobedio posle preokreta na gostovanju u Gornjem Milanovcu.

Brazil: Na meču Flamengo – Sao Paulo, naša kladionica nudi kvotu 2.50 za igru 1-1.

Metalac je vodio od 14. minutu golom Stefana Cvetkovića. Gosti su preokrenuli do poluvremena golovima Saše Tomanovića u 17. i Mihajla Banjca u 20. minutu.

Djuro Zec je sa dva gola, u 51. i 53. minutu doneo ubedljivu pobedu TSC-u. Konačan rezultat u nadoknadi je postavio Nemanja Stojić.
TSC ima dve pobede iz dva kola, dok je Metalac do sada osvojio bod.

SUPERLIGA SRBIJE – 2. KOLO

Radnički 1923 – Spartak Ždrepčeva krv 3:2 (2:1)

(Trifunović 5, 19, Branković 60 – Milošević 22, Tufegdžić 52)

Voždovac – Proleter Novi Sad 2:1 (1:0)

(Milosavljević 23, 50 – Kaluđerović 49)

Radnički Niš – Napredak 4:2 (1:2)

(Mitrović 13, Vujadinović 56, Škrbić 62, Kasalica 76 – Kočić 2, Marjanović 32 pen)

Crvena zvezda – Mladost 1:0 (1:0)

(Ivanić 45)

Metalac – TSC 2:4 (1:2)

(Cvetković 13, Stojić 89 – Tomanović 17, Banjac 19, Zec 51 i 53)

21.00 Vojvodina – Partizan

18.00: Kolubara – Radnik Surdulica

Odloženo

Novi Pazar – Čukarički

BRUTALNI VLAHOVIĆ Srbin razneo mrežu protivnika! Postigao sedam golova za pola sata! (VIDEO)