MaxBet

PRIJA MU BLISKI ISTOK Marin postigao prvi pobedonosni gol za Al Ahli (VIDEO)

,

Marko Marin (Foto: Starsport)

Još ne znamo kako će da izgleda Crvena zvezda bez Marka Marina, ali Marinu bez Zvezde za sada ide odlično. Na debiju za Al Ahli je upisao asistenciju, a u subotu je postigao i svoj prvi gol za tim iz Džede. Tim pogotkom je Al Ahli savladao Al Vehdu u četvrtfinalu Kupa Saudijske Arabije sa 2:1 (1:1).

Kvota u MaxBetu na pobedu Brazila protiv Perua u kvalifikacijama za Olimpijske igre je 1.29.

Al Dosari je doneo prednost domaćem timu u osmom minutu, ali je Al Ahli sredinom prvog poluvremena stigao do izjednačenja sa bele tačke. Precizan iz jedanaesterca u 26. minutu bio je Al Soma.

Nerešeno je bilo sve do 68. minuta, kada se bivši nemački reprezentativac našao na pravom mestu i pogodio prvi put u Aziji. Do kraja je ostao rezultat 2:1.

U polufinale su pored Al Ahlija prošli još Al Hilal, Abha i Al Nasr. Prošlogodišnji finalisti Al Tavon (osvajač) i Al Itihad su ranije eliminisani.