Niže lige Srbije

PRVA LIGA SRBIJE Bačka ne odustaje od Superlige

,

Fudbaleri OFK Bačke ostvarili su u petak važnu pobedu u borbi za plasman u Superligu Srbije. Oni su u okviru 26. kola Prve lige savladali na svom terenu Budućnost iz Dobanovaca sa 2:1 (2:0).

SUPERLIGA SRBIJE: Kvota u MaxBetu na pobedu Spartaka protiv Vojvodine je 2.80.

Prednost domaćem timu doneo je već u 3. minutu Stefan Ilić. On je tom prilikom dobio i žuti karton.

Do kraja prvog poluvremena je OFK Bačka uspela da duplira prednost. Krsta Đorđević je zatresao mrežu “fenjeraša” Prve lige u 43. minutu.

U nastavku je Budućnost uspela da smanji na 2:1, golom Nemanje Perića u 59. minutu. Iako je imalo do kraja meča da se igra još više od pola sata, gosti nisu uspeli da osvoje makar bod. Rezultat se više nije menjao.