Freebet takmičenje

PRVA LIGA SRBIJE Dinamo Vranje i Trajal se već odlepili na tabeli

,

U derbiju 2. kola Prve lige Srbije, doskorašnji superligaši Dinamo i OFK Bačka su odmerili snage, a Vranjanci su bili bolji pred domaćim navijačima sa 2:1 (1:1).

Kvota u MaxBetu na pobedu Proletera protiv Spartaka je 1.85.

Kako prenosi Sporski Žurnal, Bačka je povela već u 2. minutu preko Milovanovića, ali je domaći tim brzo izjednačio golom Stevanovića. Drugu pobedu u šampionatu je ostvario autogolom Tomovića u 79. minutu.

Maksimalan učinak ima samo još Trajal iz Kruševca, koji je golom Jovanovića iz penala savladao Budućnost iz Dobanovaca sa 1:0 (1:0).

Podsetimo, posle 30 kola Prva liga Srbije se deli na plej-of i plej-aut, a dva najbolja tima će posle 37 kola izboriti direktan plasman u Superligu.