PRVA LIGA SRBIJE Zvezdina filijala prekinula seriju poraza

,

Fudbaleri Grafičara su izgubili prethodne dve utakmice koje su igrali na svom terenu, a čim su zaigrali kao gosti – pobedili su. Filijala Crvene zvezde je mini seriju poraza prekinula u ponedeljak protiv OFK Žarkova – 3:0 (2:0).

Kvota u MaxBetu na trijumf Sampdorije protiv SPAL-a je 2.95.

Okršaj beogradskih timova u 17. kolu Prve lige Srbije je rešen praktično još u prvom poluvremenu. Tada je mlada nada Zvezde, Jug Stanojev, postigao dva gola i doneo sigurnu prednost Grafičaru.

Žarkovo u nastavku nije uspelo da smanji zaostatak. Konačan rezultat postigao je Džugurdić u 90. minutu.