PSŽ DOŽIVEO JOŠ JEDAN NOKAUT Nant preslišao “milionere”

Milena Kovacevic

,

Dani Alveš postigao gol za PSŽ, ali i za Nant (Foto. Beta/AP)

Milioneri su u kanalu! PSŽ je doživeo treći poraz zaredom. Ovoga puta meru im je uzeo Nant. Tragičar meča bio je Danio Alveš, koji je postigao pogodak za Parižane, ali i za Nant. Upravo je to bio treći gol za domaće fudbalere za trijumf – 3:2.

Dižon čeka Ren u petak od 19 časova. Kladionica MaxBet nudi kvotu 2,70 na pobedu domaćina.

Kada je Dani Alveš evrogolom u 19. minutu doveo goste u vođstvo, činilo se da je PSŽ na pragu izlaska iz krize. Ipa, tako nisu mislili domači fudbaleri. Samo tri minuta kasnije usledio je odgovor, prekoi Dijega Karlosa.

Vrlo brzo domaći su stigli do prednosti. Majed se najbolje snašao ispred gola gostiju i poslao loptu na pravo mesto. Već tada se uvukla zebljna u redove Parižana.

Tek što je počelo drugo poluvreme, uspedio je šok. Igrao se 52. minut kada je Alveš posle kornera pogodio svoj gol.

Drugi gol PSŽ-a bio je samo slaba uteha za Tuhelove izabranike, među kojima nije bilo Kilijana Mbapea.