PSŽ ulazi u prepoznatljivu formu

Bojan Brezovac

,

Od poraza u finalu Lige šampiona, ekipa PSŽ-a ne može da se sastav. Prvo je korona pokosila ekipu, a onda i dva potpuno neočekivana poraza na startu nacionalnog šampionata. Sada su najzad krenule da stižu pobede. Parižani su ovoga puta bili ubedljivi protiv Nice sa 3:0.

SRBIJA Crvena zvezda večeras od 21 čas dočekuje Voždovac, kvota u MaxBetu na UG4+ je 2.55.

Aktuelni šampioni su dominirali od samog starta i tako potvrdili da ulaze u formu koja je prepoznaltjiva u okvirima Lige 1.

Sve je počelo golom iz penala. Strelac je bio Kilijan Mbape, a Di Marija je duplirao prednost u samom finišu poluvremena.

Već tada je bilo jasno da domaćin nema šta da traži na ovom meču, a konačan rezultat postavio je Markinjos u 66. minutu.