
Radnički iz Kragujevca igra veoma slabo u poslednje vreme. Tri vezana reja ostavila su ga u plej-autu, a bio je to i signal za reakciju klupskih čelnika.
Kako je preneo Sport klub, Božidar Bandović nije više trener Kragujevčana. Iako nema zvanične potvrde, sa njim je postignut dogovor o sporazumnom raskidu ugovora.
Umesto sigurnog plasmana u plej-of kako se činilo, Radničkom predstoji borba za opstanak, jer ima samo tri boda više od imenjaka iz Niša. Očekuje se da klub u danima posle Vaskrsa imenuje novog šefa struke.


Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.