Fudbal

Radnički Niš srušio TSC u Senti pred Steauu, Spartak u nadoknadi vremena ostao bez tri boda

,

Radost fudbalera Voždovca (Foto: Starsport)

Odigrana su još četiri meča 7. kola Superlige Srbije, a samo Voždovac je slavio ma svom terenu. U derbiju kola Radnički iz Niša je u Senti pobedio TSC sa 3:1 (1:0).

SUPERLIGA SRBIJE: Kvota u MaxBetu na pobedu Partizana protiv Rada je 1.08.

Nije TSC prošle sezone znao za poraz na svom bunjištu, ali je tim sa privremenim smeštajem u Senti doživeo dva za manje od mesec dana, a tri u poslednja tri kola. Radnički je poveo u 45. minutu posle sjajne asistencije Kojića precizan je bio Stoiljković. Kojić je u 72. minutu povisio na 2:0, da bi velikih 3:0 gostima doneo Đuranović evrogolom u 81. minutu. Počasni gol za domaćina postigao je Lukić u 95. minutu iz penala. To je bio njegov šesti gol u sezoni.

Spartak je ovog leta igrao najlepši fudbal uz Crvenu zvezdu u Superligi Srbije, ali su “golubovi” pali kada se to nikom nije nadao. Novi Pazar je izvukao 1:1. Subotičani su poveli golom Maričića u 58. minutu, a bod Pazarcima doneo je Gordić iz penala u 94. minutu.

Inđija je sa 2:0 pobedila Radnik iz Surdulice u gostima. Tim iz Srema poveo je golom Ilića iz penala u 44. minutu. Purtić je u 90. postavio konačnih 2:0. Svega minut ranije je Marković dobio crveni karton kod gostiju. Voždovac je na svom terenu demolirao Metalac 4:0, a tri su “zmajevi” postigli u prvom delu igre. “Lončiće” je načeo Putničanin u 9. minutu, srušio Pantović u 17. minutu, da bi ih razbili Ajdinović u 41. minutu i Nišić u 59. minutu.