Fudbal

REAL SLAVI HRVATA Modrić je postigao “lagan” gol na fenomenalnu asistenciju tinejdžera, a ovaj gol će se pamtiti po neverovatnom podatku… (VIDEO)

,

Gol Luke Modrića za vođstvo Real Madrida (Foto: Beta/AP)

Real Madrid na poluvremenu utakmice protiv Granade vodi sa 2:0. Tako četa Zinedina Zidana ostaje u trci za šampionsku titulu.

ENGLESKA U petak od 21 čas igraju Njukasl i Mančester siti, a kvota u MaxBetu na keca je 11.00.

Junaci prvog poluvremena su mladi 19-godišnji levi bek Migel Gutijerez, sjajni Luka Modrić i Brazilac Rodrigo. Mi ćemo da se zadržimo kod prve dvojice, kreatora prvog gola “kraljevskog kluba”.

Real je u Granadi do vođstva stigao u 17. minutu. To je bila fenomenalna asistencija tinejdžera Gutijereza i gol Luke Modrića nadomak peterac kroz noge golmanu Silvi.

Nije to bio spektakularan gol Hrvata, ali će da bude upamćen. Naime, proračunato je da je ovo bio gol sa najmanje udaljenosti Luke Modrića od kada igra za “kraljevski klub”. Navikli su navijači na Lukine “bombe”, a evo sad i majstorije sa peterca.