Fudbal

Real slavio u Granadi, na “minus dva” je od Atletika dva kola pre kraja (VIDEO)

,

Karim Benzema je kralj golova u Madridu (Foto: Beta/AP)

Real Madrid je ubedljivom pobedom 4:1 u Granadi ostao u borbi za titulu sa gradskim rivalom Atletiko Madridom.

ENGLESKA U petak od 21 čas igraju Njukasl i Mančester siti, a kvota u MaxBetu na keca je 11.00.

Četa Zinedina Zidana je na gostovanje krenula desetkovanom odbranom. Ipak, to nije bio problem za “kraljevski klub” koji je demolirao Granadu – 4:1.

Sve je počelo u 17. minutu kada je tinejdžer Gutijerez asistirao do Modrića, a ovaj je postigao gol sa najmanje distance od kada je Madridu – 0:1. Gosti su prednost duplirali u nadoknadi vremena kada je Marvin asistirao do Rodriga, a ovaj postigao svoj prvi gol u sezoni – 0:2.

Granada je u 71. minutu uspela samo da zapreti Realu. Molina je posle odbitka pogodio mrežu Kurtoe – 1:2.

Real se nije dao iznenaditi, pa je Azar u 75. minutu asistirao do Odriazole, a ovaj pogodio za – 1:3. Pobedu Reala overio pobedu posle greške golmana Silve i novog gola Benzeme – 1:4. To je bio 22. gol Francuza u La ligi.