Remi Barnlija i Šefild junajteda

Bojan Brezovac

,

Detalj sa meča (Foto: Beta/AP)

Fudbaleri Barnlija i Šefild junajteda odigrali su danas nerešeno 1:1, u utakmici 33. kola Premijer lige.

SLOVENIJA Maribor dočekuje Muru, a kec u našoj kladionici je lepih 1.70.

Barnli je poveo u 43. minutu golom Džejmsa Tarkovskog, a bod gostujućoj ekipi iz Šefilda obezbedio je Džon Igan pogotkom u 80. minutu.

Šefild junajted je osmi na tabeli sa 48 bodova, dok je Barnli deveti sa dva boda manje. Barnli je preskočio Totenhem, koji na 10. mestu ima bod manje, ali i utakmicu manje.

Kasnije igraju Njukasl – Vest Hem, Liverpul – Aston Vila i Sautempton – Mančester siti.