Remi “pevaca” pred dolazak u Beograd, meč u senci krvničkog starta Sona (VIDEO)

,

Nesrećni Andre Gomeš u duelu sa Ndombeleom (Foto: Beta/AP)

Pred dolazak u Beograd, “pevci” su osvojili samo bod na plavoj strani Liverpula. Međutim, meč na Gudisonu ostao je apsolutno u senci nasrtaja Sona i jezive povrede Andrea Gomeša. Kada je shvatio šta je uradio, Korejac je zaplakao. Rezultat je, posle svega, ostao u drugom planu. Ipak, Everton – Totenhem 1:1 (0:0).

Na meču Braga – Famalisao, naša kladionica nudi kvotu 4.50 za igru X-1.

Nije to bila kvalitetna utakmica. Prvo poluvreme proteklo je bez izrazitih šansi na obe strane terena. Posla su imali vezni i odbrambeni igrači rivala, ali ne i golmani.

U nastavku je prilično zaposlen bio sudija Martin Etkinson. U dva navrata je uz pomoć VAR tehnologije proveravao da li je bilo “materijala” za penal, po jednom u svakom od šesnaesteraca, ali najstrožih kazni nije bilo.

Prvu priliku na meču propustio je Rišarlison. Brazilac je dobro šutirao, ali se istakao Gazaniga.

Samo dva minuta kasnije, viđen je trenutak odluke. Dele Ali se odlično snašao, fintom izbacio iz igre dvojicu igrača Evertona i sigurnim udarcem pogodio cilj.

Kazna za “pevce”, pa i za ono što je Son učinio, stigla je u nadoknadi. Levi bek Dinj je iz prve, neočekivano, ali idealno centrirao, a Tosun bio sjajan u skoku. Za zasluženi remi.