Rems ponovo slavi Rajkovića (VIDEO)

,

Predrag Rajković (Foto: Starsport)

Remsu se višestruko isplaćuje letošnji transfer potez i dovođenje Predraga Rajkovića. Bravurama 24-godišnjeg golmana, klub je prošao u polufinale Liga Kupa Francuske. U meču protiv Strazbura, aktuelnog osvajača tog takmičenja, za koji je svih 90 minuta igrao kapiten Stefan Mitrović, bilo je 0:0, a posle penal serije 4:2.

Na meču PSŽ – Sent Etjen, naša kladionica nudi kvotu 1.90 za igru 1-1&4+.

Rajković je, mora da se kaže, imao i mnogo sreće. Pred sam kraj meča, u 89. minutu, fudbaler Strazbura je pogodio stativu, a isti epilog imao je šut u trećoj seriji penal ruleta. Već u sledećoj, Rajković je odbio loptu do stative i rešio pobednika.

Srpski čuvar mreže je letos za pet miliona evra došao iz Makabija iz Tel Aviva. Na 19 mečeva u sezoni primio je samo 11 golova, a čak u 10 utakmica ostao je nesavladan.