Sadik nastavlja da rešeta, pogodio i protiv lidera (VIDEO)

,

Umar Sadik sa saigračima (Foto: Privatna arhiva)

Posle kraće pauze, Umar Sadik ponovo pogađa. Doskorašnji napadač Partizana bio je strelac u duelu sa liderom Espanjolom. Njegova Almerija je na kraju osvojila bod: 1:1 (0:0).

Meksiko: Na meču Klub Leon – Huarez, naša kladionica nudi kvotu 2.65 za igru ug 4+.

Nigerijac je bio precizan u 51. minutu. Dobio je odličan dubinski pas, izdržao start defanzivca Espanjola i sigurno pogodio cilj. Bio je to njegov 16. pogodak u Španiji.

Samo sedam minuta ksnije, gost iz Barselone je izjednačio golom Dimate, a u 69. minutu je Espanjol propustio da iskoristi i penal.

Bilo je ovo prvi pogodak Sadika posle kraće “suše” od dva meča. Obe te utakmice, protiv Rajo Valjekana i Saragose, Almerija je izgubila, a ovim remijem se učvrstila na trećem mestu koje vodi u baraž. Espanjol je gotovo siguran povratak u elitni rang, a favorit da to učini je i drugoplasirana Majorka.