MaxBet Sport

Ovo je pojednostavljena verzija strane. Idi na originalni članak.

SASTAVI Stanković rešio jedinu dilemu, Stanojević napravio više rokada u odnosu na prethodni derbi

Foto: Starsport

Pred nama je 167. večiti derbi koji može, a ne mora da odluči šampionsku trku. Ipak, ukoliko pobedi, vladajući prvak će da stekne značajnu prednost u odnosu na komšiju.


Na meču Crvena zvezda – Partizan, naša kladionica nudi kvotu 2.85 za igru GG3+.


Poznati su sastavi. Trener Crvene zvezde Dejan Stanković rešio je jedinu dilemu, vezanu za poziciju desnog beka. Na tom delu terena zaigraće Kristijano Pićini, što znači da Zvezdin strateg ipak želi da osigura desni bok, na uštrb napadačkog učinka Italijana.

Na drugoj strani, Aleksandar Stanojević je napravio više promena u odnosu na prethodni derbi, igran pre nešto manje od dva meseca.

Evo sastava večitih rivala.

CRVENA ZVEZDA: Borjan – Pićini, Dragović, Eraković, Rodić – Sanogo, Srnić – Kanga, Ivanić, Katai – Ohi.

PARTIZAN: Stevanović – Miljković, Vujačić, Miletić, Urošević – Zdjelar, Jevtović – Jojić, Menig, Terzić – Rikardo.