Fudbal

Sasuolo bi ponovo u Evropu, Đenova opet brine (VIDEO)

,

Raspadori postiže prvi gol za Sasuolo (Foto: Beta/AP)

U 35. kolu Serije A Sasuolo je kao gost pobedio Đenovu 2:1 (1:0). Tim Ređo Emilije će narednih nekoliko sati da bude na poziciji sedam koja vodi u Ligu konferencija.

Na meču Parma – Atalanta, naša kladionica nudi kvotu 2.80 za igru ug 5+.

Domaćin je prvi zapretio na ovom meču u 10. minutu, pokušao je štoper Zapata posle kornera, ali je Konsilji bio sjajan na golu. U 14. minutu Sasuolo je poveo 1:0 posle sjajne akcije i gola Raspadorija.

Sasuolo je u 18. minutu mogao do drugog gola, ali je Berardija zaustavio golman Đenove Perin. U 23. minutu domaćin je uzvratio, ali veteran Pandev nije mogao do gola. U 28. minutu Đenova je preko Zajca izjednačila na 1:1, ali je taj gol poništen zbog ofsajda.

Drugo poluvreme počelo je šansom za domaćina, ali je šut Pandeva završio na prečki. Samo minut kasnije uzvratio Raspadori, ali je Perin bio na mestu. Sasuolo je u 66.minutu stigao do 2:0. Strelac je bio najbolji igrač tima Berardi. Do kraja meča domaćin je samo ublažio poraz golom Zapakoste u 85. minutu. Isti igrač je šansu imao u 90. minutu, ali je bio neprecizan.

Filip Đuričić je za Sasuolo odigrao 57 minuta kada ga je zamenio Defrel. Ivan Radovanović nije igrao za Đenovu.