SAZNAJEMO Portugalci uputili žestok prigovor komisiji UEFA, evo šta traže…

Mirko Markovic

,

Žalba Portugalaca kod sudija posle meča (Foto: Starsport)

Buran remi na kraju i veliki bod upisala je Srbija posle sjajne igre u drugom poluvremenu. Favorizovana Portugalija je prokockala prednost 2:0, ali nisu mogli aktuelni šampioni Evrope da se pomire sa odlukom sudija da ne priznaju gol Kristijana Ronalda u 93. minutu.

KVALIFIKACIJE ZA SP Ukrajina od 20.45 dočekuje Finsku, a kvota na “keca” je 1.80.

Čelnici njihovog saveza su odmah u izveštaju upisali da su oštećeni za pobedu, a kako saznaje MaxBet sport upućena je protesna nota u sedište UEFA u Nionu. Na tapetu je glavni sudija Dani Mikeli sa saradnicima kog optužuju za veliki previd koji je kreirao po njima konačan rezultat.

Traže da sudski eksperti i kontrolori suđenja kazne Holanđanina, a da se po svaku cenu u nastavku takmičenja uvede VAR i gol tehnologija kako ne bi bilo spornih odluka.

Čak su gosti podizali ruke da se pre centaršuta kod gola Aleksandra Mitrovića, asistent Nemanja Radonjić nalazio u ofsajdu, pa su skakali sa klupe i upućivali proteste arbitru ispod zapadne tribine. Sačekaće se odluka organa Evropske kuće fudbala, ali Mikelija će pamtiti i navijači Srbije i Portugalije tu dileme nema.

ODBRANA RAK RANA “ORLOVA Da li rešenje leži u četi Dejana Stankovića?

ODJECI Portugalci o kapitenskoj traci na “travnatom tepihu” Marakane, Hrvtati o besnom “CR”-u zbog ukradenog gola, Bošnjaci videli “krađu kakva se ne pamti” (FOTO)