
Nekada je fudbalska karijera trajala do ranih tridesetih. Danas postoje primeri poput Kristijana Ronalda koji dokazuju poptuno suprotno. Zbog toga je veliko iznenađenje kada neki fudbaler okači kopačke o klin pre tridesete godine, a da iza njega nije neka teža povreda.
Kako saznaje MaxBet Sport, blizu takve odluke je doskorašnji fudbaler Partizana Aldo Kalulu (29). Do ove vesti došli smo iz okruženja samog fudbalera. Njegov agent Seku Kaba pokušava da ga odvrati od toga, ali je fudbaler iz DR Kongo odlučan u svojoj nameri. Kako nam je rečeno iz izvora bliskog fudbaleru, prekinuo je komunikaciju i sa agentom i sa ljudima koji mu vode društvene mreže.

Podsetimo, klub iz Humske raskinuo je saradnju sa Kaluluom pre nedelju dana. Svemu je prethodilo to što se krilni napadač nije pojavljivao na treninzima, iako je bio u Beogradu.
Poslednji meč u dresu Partizana (da li i u karijeri?) bivši đak fudbalske škole Liona odigrao je 7. avgusta protiv Hibernijana u kvalifikacijama za Ligu konferencija, kada je na terenu proveo svega četiri minuta.
Kalulu je u karijeri nastupao za Lion, Ren, Sošo, Bazel, Svonsi i Partizan, čiji je kompanija MaxBet generalni sponzor. Odigrao je pet utakmica za selekciju DR Kongo i nije se upisao u strelce.


Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija MaxbetSport.rs ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala. Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije MaxbetSport.rs.