Ne stoji Spartak dobro na tabeli Superlige posle 20 odigranih kola. Svega 15 bodova osvojili su „golubovi“ i zauzimaju pretposlednju poziciju.
Ali, daleko od toga da se stabilan superligaš predaje, opstanak u elitnom rangu je imperativ. U to ime uprava na čelu sa Nikolom Simovićem angažovala je veliko pojačanje. Kako saznaje MaxBet Sport, opremu Spartaka će da zaduži Filip Holender.

Reč je o bivšem reprezentativcu Mađarske i nekadašnjem asu Partizana. Holender u Suboticu stiže kao slobodan igrač, a ugovor je potpisao na godinu u po dana.
Prethodnu sezonu krilni napadač proveo je u Videotonu na pozajmici iz Vašaša, a od leta je bio bez kluba. Pored Partizana i pomenutih mađarskih klubova, Holender je igrao i za Lugano i Honved u kom je počeo profesionalnu karijeru.