maxbet

Sent Etjen prosuo Ligu šampiona! (VIDEO)

,

Damijen Le Talek, fudbaler Monpeljea (Foto: Starsport)

Imao je Sent Etjen idealnu šansu da se približi Ligi šampiona, posebno u rundi kada Lion gostuje Marselju. Imao je i idealnog protivnika, komšiju na tabeli, ali daleko od Evrope. I, sve je upropastio: Sent Etjen – Monpelje 0:1 (0:0).

Na meču Kaen – Rems, naša kladionica nudi kvotu 2.45 za pobedu domaćina.

Bio je to nervozan duel, pa je sudija Bastijen često mahao kartonima. Pokazao je i dva crvena. Prvo direktan gostujućem igraču Kongreu, a deset minuta kasnije i drugi žuti domaćem Kabelji. Ubrzo je viđen i trenutak odluke. “Desetka” Monpeljea Gaetan Labord je odličnim udarcem sa 16 metara pogodio sam ugao.

Na terenu su bila dvojica nekadašnjih fudbalera Crvene zvezde, oba u dresu Monpeljea. Damijen Le Talek je odigrao ceo meč. Mihailo Ristić je na teren ušao u 74. minutu. Zbog povrede kolena, za domaći tim nije igrao Neven Subotić.