SERGEJ JUNAK RIMA Srbin dao gol, pa izvukao penal (VIDEO)

,

Trenutak kada je Sergej Milinković-Savić postigao gol (Foto: Beta/AP)

Navijači Lacija ponovo slave Sergeja Milinković-Savića. Srpski fudbaler je bio jedan od najboljih aktera Rimljana u pobedi nad Lećeom sa 4:2 (1:1) u 12. kolu Serije A.

Kvota u MaxBetu na to da će doći igra GG na utakmici Juventusa i Milana je 2.10.

Lacio je poveo preko Koreje u 30. minutu, a izjednačio je Lapadula u 40. Rezultatom 1:1 se otišlo na odmor, a onda je u nastavku na scenu stupio Milinković-Savić.

U 62. minutu se srpski reprezentativac odlično snašao posle centaršuta Aćerbija i pogodio je za 2:1. Bio je to njegov treći gol ove sezone, a drugi u šampionatu Italije.

Samo pet minuta kasnije je Leće imao penal, ali je neprecizan bio Kuma Babakar. Kazna je stigla u 77. minutu, a ponovo je u centru pažnje bio Milinković-Savić.

On se fenomenalno snašao u šesnaestercu, napucao je u ruku levog beka Lećea Kalderonija, posle čega je sudija Manganijelo pokazao na belu tačku. Precizan je bio Ćiro Imobile.

Tri minuta kasnije je meč bio rešen. Imobile je asistirao Koreji, koji je postigao svoj drugi gol i povisio na 4:1. U 85. minutu je La Mantija samo uspeo da smanji na 4:2.