SERIJA A Empoli u nadoknadi vremena do boda

Milena Kovacevic

,

Parma je izgubila ceo plen u završnici (Foto: Beta/AP)

Parma je do 90. minuta imala pobedu u džepu, a onda je Silvestre u prvom minutu nadoknade srušio snove gostiju. Fudbaleri Parme su morali bolje da reaguju, umesto da posle toga pokušavaju da ubede arbitre da je bio ofsajd…

Lacio u 20:30 dočekuje Romu. MaxBet nudi kvotu 2,55 na trijumf domaćih, 2,70 na pobedu gostiju.

Đervinjo je doveo goste u vođstvo u 13. minutu. Neuspela ofsajd zamka Parme, brzi Đervinjo je izbio sam pred golmana Dragovskog i Parma je vodila 1:0

Samo šest minuta kasnije, Empoli je izjednačio. Deloro je posle prekida bio najprisebniji…Bila je to utakmica sa cik-cak golovima. Jedan na jednoj, pa na drugoj strani. Čim Parma povede, Empšoli uzvrati. Riđoni je omogućio gostima da mirnoi odu na odmor.

Igrao se 59. minut kada je sudija Di Belo svirao penal za domaće. Sigurni egzekutor bio je Kaputo. Opet je bilo nerešeno.

Alves je u 82. minutu doneo novu prednost Parmi, ali, ispostavilo se da ni to nije bilo dovoljno za sva tri boda.

Bio je to drugi remi gostiju u poslednjih pet mečeva, odnosno prvi bod Empolija posle tri vezana poraza.