SERIJA A Eriksen ispravio Handanovičevu i De Frajovu brljotinu (VIDEO)

,

Derbi utakmicom Napolija i Intera u nedelju uveče je okončano 31. kolo Serije A. Ova dva tima su na stadionu “Dijego Armando Maradona” podelili bodove – 1:1 (1:0).

PRVENSTVO RUMUNIJE: Kvota u MaxBetu na trijumf Hermanštata protiv Astre je 2.60.

Napoli je uz dosta sreće stigao do prednosti u 36. minutu. Posle jedne slabo ubačene lopte sa levog krila, golman “neroazura” Samir Handanovič i štoper Stefan de Fraj su propisno zabrljali, sudarili su se i lopta im je upala u gol. Zvanično, piše se autogol Slovencu, mada je krivica podeljena.

Ipak, lider italijanskog šampionata je uspeo da izbegne poraz. Zaslugu za to nosi prečesto neopravdano osporavani Kristijan Eriksen. Sjajni Danac je pokazao suv kvalitet u 55. minutu, golom je ispravio grešku svojih saigrača.

Do kraja meča se igralo otvoreno, Napoli je više želeo pobedu i bio je opasniji. Međutim, Politano i Di Lorenco nisu iskoristili svoje prilike, pa je ostalo 1:1. Na kraju nedeljnog programa možemo da zaključimo da su ovakvim rezultatima najviše profitirali Atalanta i Lacio.