SERIJA A Inter spektakularnim golom srušio Veronu (VIDEO)

,

Vesino je pogodio za izjednačenje (Foto: Beta/AP)

Mučio se Inter sa Veronom, baš kao nedavno i Juventus. Bio je gost na pragu podviga i u Milanu. U Torinu je srušen iz penala, a na “Meaci” spektakularnim golom – 2:1 (0:1).

Na meču Kaljari – Fjorentina, naša kladionica nudi kvotu 4.95 za igru X-X.

Vodila je ekipa Darka Lazovića, koji je ceo meč odigrao odlično od 19. minuta, golom Verea iz penala. Verona je sigurno održavala prednost u duelu sa sapetom, šokiranom ekipom Antonija Kontea sve do 65. minuta kada je Urugvajac Vesino uspeo da izjednači.

Lazović i društvo su igrali hrabro, pretili su i posle izjednačenja i verovatno bi odneli bod da nije bilo trenutka inspiracije Barele. Fudbaler koji je do letos igrao za trećeligaški Komo ispalio je projektil sa dvadesetak metara za pobedu i čelo tabele.

Imala je Verona odličnu priliku u nadoknadi da izjednači. Stepinski je odčlično prihvatio sjajno dodavanje, ali i vrlo loše šutirao.