SERIJA A Kaljari sapleo Inter

Milena Kovacevic

,

Šamar za fudbalere Intera (Foto: Beta/AP)

Tek što se vratio na pobednički kolosek, izborio bod u derbiju protiv Fjorentine, Inter je kiksnuo protiv Kaljarija. Domaćin je bio bolji i slavio je 2:1.

Empoli u subotu od 15 časova dočekuje Parmu. MaxBet nudi kvotu 3:55 na pobedu gostiju.

Kaljari je došao do prednosti pogotkom Kepitelija u 31. minutu. Kiljarini je izveo slobodan udarac, odbrambeni igrač domaćin je bio najviši u skoku, pa je glavom poslao loptu u mrežu Handanovića.

Ipak, vrlo brzo, posle samo sedam minuta, Martinez je na sistenciju Naingolana doneo izjednačenje na “Sardenja areni”.

Domaćin se nije predavao. Kaljari je bio uporan, što se isplatilo posle samo nekoliko minuta. Domaći fudbaleri su oduzeli loptu na sredini terena, uspeli da prevare goste i jednom “akcijom iz udžbenika” dođu do nove prednosti. Pavoleti je “panjenkom” poslao loptu u mrežu. Handanović je samo ispratio pogledom.

Kaljari je imao priliku da uveća vođstvo, pošto je u završnici, odnosno drugom minutu nadoknade imao penal. Međutim, Barela je bio neprecizan.