SERIJA A Katastrofa Rome

Bojan Brezovac

,

Slavlje Napolija (Foto: Beta/AP)

Posle pobede Atalante nad Parmom, došle su na red u ostale utakmice nedeljnog programa Serije A. Najzanimljivije je definitivno bilo u Rimu, ali ne za pristalice domaćeg sastava. Naime, Roma je doživela katastrofu protiv Napolija koji je slavio sa 4:1.

Na meču Inter – Lacio, naša kladionica nudi kvotu 7.40 za igru X-2.

Napoli se ovim trijumfom dodatno učvrstio na drugom mestu na tabeli, ali i dalje je Juventus neuhvatljiv na samom vrhu. Roma je trenutno šesta.

Što se tiče samih tešavanja na utakmici, malo ko je očekivao ovakav rasplet posle prvog poluvremena kada je na semaforu stajalo 1:1. Međutim, u nastavku je usledila rapsodija gostiju. Sa tri laka gola upisuju tri laka boda na gostovanju od koga su mnogi strepeli.

Pobedu je ostvario i Spal koji je kao gost nadigrao nejaki Frozinone sa minimalnih 1:0.

Dramatično je bilo i u Firenci. Domaća Fjorentina nije uspela da dođe do pobede pošto je Torino uspeo da izvuče podelu bodova. Svi golovi su viđeni u prvom poluvremenu u nastavku je domaćin pokušao da dođe deo pobede, ali su ostali kratki.