SERIJA A Mihajloviću ceo plen u Đenovi, Inter od 0:2 do 4:2! (VIDEO)

,

Siniša Mihajlović (Foto: Beta/AP)

Bolonja se iz Đenove vraća s celim plenom. Kao i uvek, bio je to emotivan duel za Sinišu Mihajlovića, jer je dres Sampdorije nosio četiri godine, a bio je i trener tog kluba od jeseni 2013. do leta 2015. Ipak, odveo je svoj tim do pobede na Marasiju.

Na meču Napoli – Milan, naša kladionica nudi kvotu 2.10 za igru X2&2+.

Domaćin je poveo rano, već u sedmom minutu. Posle kornera, Torsbi je glavom zakucao loptu u mrežu. Izjednačenju je takođe prethodio udarac iz ugla. Na nabačenu loptu užasno je reagovao Ređini i sproveo loptu u sopstvenu mrežu.

Trenutak odluke viđen je u 52. minutu. Na centaršut s leve strane, odlično je reagovao Orsolini i pogodio za pobedu Bolonjeza.

Izabranici Antonija Kontea još jednom su iskidali živce svom treneru. Inter je od slabašnog Torina do 64. minuta gubio 0:2, a onda za 25 minuta dao četiri gola i napravio spektakularan preokret.

“Bikovi” su golovima Zaze i Ansaldija iz penala stigli do velike prednosti, a onda se uverili da je 2:0 “najopasniji rezultat”. Jer, samo pet minuta kasnije, bilo je 2:2! “Neroazure” su u život vratili Sančez i Lukaku. Belgijanac je iz penala pogodio za vođstvo, a u poslednjem minutu asistirao Martinezu za ubedljiviju pobedu.

Roma je brzopotezno slomila otpor Parme. Pogocima Borhe Majorala i dvostrukog strelca Mhitarjana, gost je srušen već u prvom poluvremenu.

Verona je kod kuće pala pred odličnim Sasuolom u čiji tim se vratio oporavljeni Filip Đuričić, koji je na terenu bio do 73. minuta. U redovima domaćina nije bilo Darka Lazovića koji je zaražen koronavirusom. Ivan Ilić je bio na terenu do 67. minuta. Sasuolo je ovom pobedom, bar privremeno, zaseo na čelo tabele!