SERIJA A Napoli prošao Bergamo i bez Kvaradone, Spaleti je stvorio čudo od tima (VIDEO)

,

Viktor Osimen slavi pogodak za izjednačenje (Foto: Beta/AP)

Ceo Napuj je strepeo kada je u petak javljeno da u Bergamu zbog povrede neće moći da igra otkrovenje sezone Kviča Kvarastkelija, već nazvan Kvaradona. Međutim, još jednom se pokazalo da je Lučano Spaleti stvorio moćan tim, bez zvezda, ali – moćan: Atalanta – Napoli 1:2 (1:2).

Na meču Roma – Lacio, naša kladionica nudi kvotu 2.30 za igru GG3+.

Bilo je to najveće iskušenje Napolitanaca, jer su gostovali prvom pratiocu. Sve je stalo u petnaestak minuta prvog poluvremena. Lukman je bio precizan iz penala u 19, a samo četiri minuta na centaršut Zjelinskog izjednačio Osimen. Nigerijac je bio asistent Elmasu za vodeći gol.

Ispostavilo se i pobedonosni. Jer, u nastavku je Spaletijev tim odličnom igrom na sredini i u odbrani pokazao da i te kako ume da čuva rezultat. Naravno da je za šampionska maštanja još rano, tek je novembar. Ipak, polako se na vreli jug Italije vraća euforija iz vremena velikog El Pibea.

Bio je ovo jedan od tri derbija kola. Preostala dva će u nedelju da odigraju Roma i Lacio, odnosno Juventus i Inter.