SERIJA A Pobeda Kaljarija, Pereiro srušio Bolonju u 94. minutu! (VIDEO)

Branko Sekulovic

,

Kaljari u samom finišu stigao do pobede protiv Bolonje (Foto: FK Kaljari/Tviter)

Bolonja našeg stručnjaka Siniše Mihajlovića je najpre imala vodjstvo na Sardiniji, a zatim bod u džepu, međutim… U 4. minutu nadoknade vremena Kaljari je stigao do potpunog preokreta i ostavio srpskog trenera bez i tog jednog boda.

Naša kladionica nudi kvotu 2.15 za pobedu Memfisa nad Golden Stejtom.

Odigrali su Kaljari i Bolonja ne toliko zan imljivo prvo poluvreme. Bilo je par interesantnih situacija pred oba gola, ali se na odmor otišlo sa miroljubivih 0:0.

U nastavku, prva je zapretila i povela Bolonja. Strelac je bio Orsolini, koji se najbolje snašao pred golom Kaljarija. Domaći su zatim dodali gas, a na izjednačenje se čekalo do 71. minuta, kada je Pavoleti zatresao mrežu Bolonje. I kada se očekivalo da se meč završi podelom plena, u 94. minutu Pereiro postiže pogodak za Kaljari, gol za veliko slavlje domaćih fudbalera i tri velika boda u borbi za opstanak.