SERIJA A Romu uspavalo rano vođstvo, “bikovi” je pregazili u drugom poluvremenu

,

Fudbaleri Torina pobedili su na svom terenu Romu sa 3:1 (0:1), u 31. kolu italijanske Serije A.

SERIJA A: Kvota u MaxBetu na trijumf Intera protiv Napolija je 2.40.

Povela je Roma u trećem minutu golom Borhe Majorala, da bi Torino izjednačio preko Antonia Sanabria u 57. minutu. Pobedu Torinu doneli su golovima Simone Zaza u 72. i Tomas Rinkon u drugom minutu sudijske nadoknade vremena.

Roma je od 85. minutu igrala sa igračem manje, pošto je drugi žuti karton dobio Amadu Diavara. Torino je 15. sa 30 poena, dok je Roma sa 54 boda na sedmom mestu.

U narednom kolu, Torino će gostovati Bolonji, dok će Roma dočekati Atalantu. “Vučici” po svoj prilici preostaje da se posveti Ligi Evrope, gde se prošlog četvrtka plasirala u polufinale. To je sada najlakši put do Lige šampiona.