SERIJA A Specija gubila 0:2, pa izvukla bod

,

Gijasi slavi pogodak (Foto: Beta/AP)

Uzbudljiv meč viđen je u derbiju začelja. Gost je posle samo 25 minuta imao 2:0, ali se ispostavilo da je to “najopasniji rezultat”. Domaćin je na kraju osvojio veliki bod: Specija – Parma 2:2 (0:2).

Na meču Verona – Juventus, naša kladionica nudi kvotu 2.85 za igru ug 4+.

Gostjuća ekipa stekla je prednost golovima Karome i Ernanija i tim rezultatom se otišlo na odmor. U nastavku je u junaka Specije izrastao Gijasi. Napadač iz Gane je s dva pogotka doneo remi domaćinu.

Specija je na taj način, makar privremeno zadržala pet koraka prednosti u odnosu na timove iz zone ispadanja. Parma ostaje u teškoj situaciji, na pretposlednjem mestu.