SERIJA A Torino za 20 minuta srušio Kjevo

Milena Kovacevic

,

Detalj sa meča Torina i Kjeva, u akciji naš Filip Đorđević (Foto: Beta/AP)

Torino se u prvom poluvremenu mučio sa Kjevom, a onda je za 15-ak minuta srušio goste sa tri pogotka – 3:0.

Napoli dočekuje Juventus od 20:30. MaxBet nudi kvotu 3,10 na pobedu “stare dame”.

Početak kraja Kjevljana nagovestio je Beloti, na asistenciju Zaze. Sevbnula je kontra koju je poslao golman, lopta preletela veći deo terena, dupli pas Belotija i Zaze i sjajan pogodak centarfora sa 20-ak metara.
 Kada su svi čekali da se meč završi, domaćin je sa dva gola u zaustavnom vremenu terao one koji su krenuli da našuštaju stadion, da se vrate. Prvo je Rinkon iskoristio grešku jednog protivničkog igrača na delu terena koji pripada gostima i sve sam odradio do kraja, a onda je Simone Zaza samo koji sekund pre poslednjeg sudijskog zvižduka postavio konačan rezultat.

Srpski fudbaler u dresu Kjeva odigrao je ceo meč.