maxbet

SERIJA A “Viola” slavi Srbina! (VIDEO)

,

Vlahović je ovim gestom naljutio Đenovljane (Foto: Beta/AP)

Znala je Fjorentina šta radi kada je leta 2017. kupila od Partizana tada 17-godišnjeg Dušana Vlahovića. Zna i trener Đuzepe Jakini šta radi kada mu pruža šansu. Uz dva gola srpskog napadača, “viola” je pregazila Sampdoriju na njenom “Marasiju” –

Na meču Lacio – Inter, naša kladionica nudi kvotu 3.15 za igru X2&3+.

Vlahović je dospeo u centar pažnje već u ranoj fazi utakmice, kada je posle pogotka s bele tačke jednim gestom provocirao domaće navijače. Bio je to pogodak za 2:0, a na velikih 3:0 povisio je Kjeza, takođe iz penala. Srpski internacionalac je i prethodno, kod vodećeg pogotka gostiju “umešao prste”. Oštro je ubacio loptu, a Norvežanin Trozbi skrenuo loptu u sopstvenu mrežu.

Mladi Srbin se u nastavku još jednom upisao u strelce. Brazilac Dalbert je pucao, golman Audero odbio loptu pravo na nogu Vlahoviću koji je lako pogodio i ovog puta slavio bez ikakvih pratećih gestova. Bio je to njegov šesti ligaški pogodak u sezoni. Za “petardu” se pobrinuo Federiko Kjeza, a Gabjadini je samo ublažio poraz.

Vlahović je odigrao ceo meč, baš kao i Nikola Milenković. Aleksa Terzić je ostao na klupi. Bila je to prva pobeda Fjorentine posle tri kola. “Viola” je pobegla na šest odova od crvene zone, nad kojom Sampdorija “visi”.

Sarijev Juventus se do poslednjih 15 minuta mučio sa Brešom koja je još od 37. minuta igrala sa čovekom manje. Prvi pogodak delo je Dibale. Argentinac je iz slobodnog udarca šutirao u golmanov ugao, a čuvar mreže gostiju nije se ni pomerio!

Parma je slavila na gostovanju Sasuolu. Jedini strelac bio je Žervinjo, nekadašnji fudbaler Arsenala, još u 25. minutu. Filip Đuričić je u domaćoj ekipi igrao do 65. minuta.

REZULTATI, 24. KOLO

Udineze – Verona 0:0

Juventus – Breša 2:0 (1:0)

(Dibala 38, Kvadrado 75 – ck. Aje 37)

Sampdorija – Fjorentina 1:5 (0:3)

(Gabjadini 90+1. ck. Muru 39 – Torsbi 8. autogol, Vlahović 18. penal, 57, Kjeza 40. penal, 78, ck. Badelj 45)

Sasuolo – Parma 0:1 (0:1)