SERIJA Roma minimalcem slavila protiv Udinezea (VIDEO)

,

Ejbraham je postigao pobedonosni gol za Romu (Foto: Beta/AP)

U poslednjem meču 5. kola Serije A Roma je sa 1:0 pobedila Udineze. Posle nekoliko vrlo ofanzivnih utakmica Žoze Murinjo se vratio svom sistemu igre.

Nemačka 2: Na meču Regensburg – Aue, naša kladionica nudi kvotu 2.55 za igru 1-1.

Počela je Roma ofanzivno i za svega deset minuta je dva puta pogađala okvir gola preko Mkhitarijana i Zanijola. Roma je do gola za pobedu stigla u 36. minutu kada je Kalafiori sjajno asistirao do Ejbrahama, a ovaj pogodio – 1:0.

Udineze je uspeo da zapreti preko Puseta u 41. minutu, ali je Patrisio bio sjajan. “Zebre” su imale još dve velike šanse, ali su udarci Delafeua i Sopija završili u rukama golmana Rome.

“Vučica” je meč završila sa igračem manje, pošto je Pelegrini dobio drugi žuti karton. Romu već za vikend čeka gradski derbi sa Lacijom.