SEVER Hajduk samo do boda u Bačkom Jarku, Kabel poražen od Omladinca

Milena Kovacevic

,

Ilustracija/Foto: Starsport

Hajduk iz Kule se okliznuo u Bačkom Jarku. Tek bod, odnosno 1:1, ispod je očekivanja lidera.

Posle poluvremena bez golova, Mladost je šokirala goste u 49. minutu, kada je Vrbački savladao golmana Rajića. Dva minuta kasnije Babić je doneo izjednačenje i ispostavilo se, konačan rezultat.

Mladost dočekuje Voždovac od 18 časova. Kladionica MaxBet nudi kvotu 4,10 na pobedu “zmajeva”.

Kuljani su delimično posustali, a Kabel – potpuno. On je na domaćem terenu poražen od Omladinca, 1:0. Tim iz Novih Banovaca je iskoristio priliku da se probije na treće mesto.

REZULTATI 19. kola: RAdnički (NP) – Cement 2:1, Dinamo 1945 – Radnički (SM) 2:2, ČSK Pivara – Bratstvo 1946 2:1, Mladost – Hajduk 1:1, OFK Vršac – Crvena zvezda 0:1, Radnički (ZR) – Dunav 4:3, Kabel – Omladinac 0:1. Nedelja: Železničar – Borac.

REDOSLED: Hajduk 42, Kabel 41, Omaldinac 37, Bratstvo 35, Železničar 31, Dinamo, Radnički (ZR) po 27, Radnički (SM) 23, Cement i Mladost po 20, OFK Vršac i Bačka po 19, Crvena zvezda 18, Dinav 17, Borac 15, ČSK Pivara 14, Radnički (NP) 13.